Звернення № 10789

#10789 створено 18 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Південна дорога, 172, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.555911, 30.779752
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

на пляже умерший дельфин

18.10.2020, 07:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 08:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця