Звернення № 10788

#10788 створено 18 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Поштова, 107, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.820621128597, 35.170483477414
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

За адресою зазначеною у зверненні виявлені безхазяйні відходи. Санітарно-епідеміологічне становище викликає занепокоєння у зв`язку з чим просимо розглянути заяву та вирішити звернення по суті.

18.10.2020, 07:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 07:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця