Звернення № 10786

#10786 створено 18 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Балки, Запорізька область, Україна, 71635
Координати сміттєзвалища: 47.389919179542, 34.90819645358
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

Несанкционированная свалка любого мусора. Превратили экологическую зону в ужас. Тооько что ещё с одними поругался. Купили дом возле Балаковского моста и возят мусор на эту точку. 5 лет назад такого бардака там небыло

18.10.2020, 07:59 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 08:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця