Звернення № 10783

#10783 створено 18 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Радистів, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.486328554375, 30.663932450116
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

стихійне смітєзвалище, координати: 50,4866650, 30,6639392

18.10.2020, 08:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 08:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця