Звернення № 10782

#10782 створено 18 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Радистів, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.487686979321, 30.661218054593
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

Стихійне смітєзвалище, координати: 50,4883971, 30,6613237

18.10.2020, 08:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 08:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця