Звернення № 10781

#10781 створено 18 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Юрківська, Старі Петрівці, Київська обл., Україна, 07353
Координати сміттєзвалища: 50.648519460596, 30.426296442747
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 17 Листопада 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище в лісосмузі, неподалік берега водосховища

18.10.2020, 08:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.10.2020, 08:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.10.2020, 08:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні