Звернення № 10779

#10779 створено 8 Жовтня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.947800899445, 36.450842991471
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2020

В РОБОТІ

Добрий день. У цьому районі хтось викинув цилу купу бочок з бітумом, все розлилося на землю. фото додаю . ось координати 49.948342, 36.449979

08.10.2020, 08:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2020, 08:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.10.2020, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.10.2020, 09:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь