Звернення № 10776

#10776 створено 8 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Е40, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.33876, 29.179815
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2020

В РОБОТІ

Смітник посеред лісу.

08.10.2020, 08:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2020, 08:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.10.2020, 10:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.10.2020, 10:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Розглянувши Ваше звернення, яке надійшло через електронний веб-сервіс «ecomapa.gov.ua» за № 10776 від 08.10.2020 про стихійне сміттєзвалище в лісі Коростишівського району, за наступними координатами: 50.33876, 29.179815 повідомляємо наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Відповідно до ст. 33 Закону України «Про відходи», забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових на території міст та інших населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров'я людини.
Враховуючи вищевикладене, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства по ліквідації сміттєзвалища до ДП «Коростишівське лісове господарство».
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь