Звернення № 10755

#10755 створено 8 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: с. Трипілля, Дівич-гора
Координати сміттєзвалища: 50.12718, 30.75845
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2020

В РОБОТІ

Дівич-гора зі сторони залізної дороги

08.10.2020, 09:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2020, 09:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2020, 14:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.10.2020, 10:29 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Обухівської районної державної адміністрації щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь