Звернення № 10752

#10752 створено 8 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.76032, 30.69553
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2020

В РОБОТІ

Побутове сміття

08.10.2020, 09:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2020, 09:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2020, 14:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.10.2020, 10:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Вишгородської районної державної адміністрації щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь