Звернення № 10745

#10745 створено 8 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Стежка, Вишгород, Київська обл., Україна, 07301
Координати сміттєзвалища: 50.581405, 30.470355
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2020

В РОБОТІ

Мусор по всюду:... это ужас

08.10.2020, 09:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2020, 09:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2020, 14:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.10.2020, 10:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Вишгородської міської ради щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь