Звернення № 10743

#10743 створено 8 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Красноград Автовокзал, Красноград, Харківська область, Україна, 63304
Координати сміттєзвалища: 49.369679, 35.452253
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2020

В РОБОТІ

Ціла купа сміття в центрі міста Красноград

08.10.2020, 09:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2020, 09:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.10.2020, 09:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.10.2020, 09:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства.

Статус: Надано відповідь