Звернення № 10734

#10734 створено 1 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Щусєва, 5, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.473428, 30.444795
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 31 Жовтня 2020

В РОБОТІ

стихійне сміттєзвалище

01.10.2020, 16:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.10.2020, 16:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця