Звернення № 10726

#10726 створено 1 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.283616, 30.523646
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Уже год лежит мусор

01.10.2020, 16:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.10.2020, 16:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.10.2020, 16:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2020, 14:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Києво-Святошинської районної державної адміністрації ( копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.10.2020, 10:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Києво-Святошинська районна державна адміністрація перенаправила до Ходосіївської сільської ради ( копія листа додається)

Статус: Надано відповідь