Звернення № 10724

#10724 створено 1 Жовтня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Берегова вулиця, 102, Маріуполь, Донецька область, Україна, 87500
Координати сміттєзвалища: 47.130888, 37.536565
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 31 Жовтня 2020

В РОБОТІ

строительные отходы а большом количестве ,просим принять меры,и как то загородить или убрать доступ,а то туда выводят постоянно)

01.10.2020, 16:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

01.10.2020, 16:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.10.2020, 16:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.10.2020, 16:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю до виконавчого комітету Маріупольської міської ради для розгляду та відповідного реагування (копії листів додаються).


Документи:

Статус: Надано відповідь

19.10.2020, 11:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією виконвчого комітета Маріупольської міської ради (копія листа додається), здійснено комісійне обстеження за вказаною у зверненні адресою. Захаращення знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває у приватній власності. Районною адміністрацією направлено листа до Головного управління патрульної поліції, з питать розшуку власника земельної ділянки з метою подальшого приведення території в належний стан, обмеження доступу до неї, а також притягнення власника до відповідальності.


Документи:

Статус: Надано відповідь