Звернення № 10710

#10710 створено 30 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Олександрівка, Луганська область, Україна, 93515
Координати сміттєзвалища: 48.96556785918, 38.654173273917
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2020

В РОБОТІ

В ліс звозится побутове сміття.

30.09.2020, 08:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2020, 08:00 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця