Звернення № 10686

#10686 створено 28 Вересня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Леніна, 90, Красноград, Харківська область, Україна, 63300
Координати сміттєзвалища: 49.371031703072, 35.447350144386
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Жовтня 2020

ВИКОНАНО

Будівельне сміття біля Центру зайнятості

28.09.2020, 09:50 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.09.2020, 09:50 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.09.2020, 14:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.09.2020, 14:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Красноградської міської ради, Красноградської районної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

12.10.2020, 20:07 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником