Звернення № 10685

#10685 створено 28 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Січинського, 1, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Координати сміттєзвалища: 49.812405, 24.072456
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Прохання ліквідувати стихійне звалище біля дороги.

28.09.2020, 09:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.09.2020, 09:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця