Звернення № 10670

#10670 створено 28 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Полтавська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.127578809053, 33.466444117139
Відповідальний: Полтавська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Купа сміття перед виїздом з другорядної дороги

28.09.2020, 09:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.09.2020, 09:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Полтавська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця