Звернення № 10647

#10647 створено 24 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: провулок Карбишева, 17, Біла Церква, Київська обл., Україна, 09100
Координати сміттєзвалища: 49.819162, 30.125238
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Жовтня 2020

ВИКОНАНО

Ситуація з неконтрольованим засміченням території в чергове повторюється.

24.09.2020, 11:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.09.2020, 11:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.09.2020, 12:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.09.2020, 14:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Білоцерківської міської ради Київської області (копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

02.10.2020, 10:35 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне сміттєзвалище ліквідовано!!!
Надана відповідь від Департамента Житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради ( копія листа та фото підтвердження додаються)

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.10.2020, 10:39 Підтвердження виконання Заявником.

Так, все прибрали. Щеб камеру спостереження для фіксації встановили і було-б взагалі чудово!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником