Звернення № 10638

#10638 створено 22 Вересня 2020

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0401, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.443404665494, 35.226395130157
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Жовтня 2020

В РОБОТІ

На закрытой сваоке уже свова появляются кучи мусора. Если не принять меры сейчас - будет как в прошлый раз

22.09.2020, 09:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.09.2020, 09:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.09.2020, 10:47 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.10.2020, 15:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Олексію Олександровичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника