Звернення № 10608

#10608 створено 18 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.449168635873, 34.804969131947
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Жовтня 2020

ВИКОНАНО

Доброго дня!
ГО ”Дніпро Добра” просить, Вас, розглянути звернення стосовно занедбаного стану Сухачівської Балки, починаючи з другого озера від вулиці Серова, обходячи по колу лісництво та виходячи у Білу балку. Будівельні звалища усюди, що значно погіршує соціально - гігієнічний стан прилеглих територій та викликає занепокоєння мешканців громади. А ще це історична пам’ятка, де після розгрому Запорізької Січі в 1775 р. осіла частина козаків.
Фото лише одне завантажилось, нажаль.
Заздалегідь вдячні за зворотній зв’язок!

18.09.2020, 08:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

18.09.2020, 08:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.09.2020, 09:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.10.2020, 15:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Добрий день, Юліє Леонідівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.10.2020, 17:15 Підтвердження виконання Заявником.

Статус ”Виконано” - можу поставити лише тому, що надали відповідь. Але ж ніяких дій не було зроблено, лише тільки переписка. Буду чекати 3 місяці, якщо нічого не зробиться, знов звернусь, це ж так робиться в Україні!?
Дякую за зворотній зв’язок!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником