Звернення № 10598

#10598 створено 16 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р04, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.390136, 30.273106
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Велике звалище

16.09.2020, 18:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2020, 18:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2020, 10:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.09.2020, 16:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю до Києво-Святошинської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь