Звернення № 10597

#10597 створено 16 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т1006, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.228073044481, 30.443174242973
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Стихійне звалище неподалік від заповідного урочища ”Васильківські Карпати”

16.09.2020, 18:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2020, 18:34 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2020, 10:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.09.2020, 16:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю до Васильківської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь