Звернення № 10594

#10594 створено 16 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Федотова коса, 312, Кирилівка, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.317722665244, 35.320786423981
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2020

В РОБОТІ

15.09.2020 почалось звезення камазами будівельних відходів зі сміттєзвалища на вказану адресу, на берег Утлюкського лиману для будівництва парковки. В цей же день приїхав навантажувач, котрий почав закатувати сміття прямісінько на берегу лиману і безпосередньо у лиман. Просимо звернути увагу на дану проблему і перешкодити забрудненню навколишнього середовища, лиману і моря.

16.09.2020, 18:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2020, 18:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця