Звернення № 10589

#10589 створено 16 Вересня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Квасово, Закарпатська область, Україна, 90264
Координати сміттєзвалища: 48.186541107949, 22.768993377686
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Згідно документації це пункт ( майданчик) для сортування сміття. А в дійсності сміттєзвалище, яке набуває стихійного масштабу.

16.09.2020, 18:37 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2020, 18:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця