Звернення № 10572

#10572 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Лесі Українки, Застугна, Київська обл., Україна, 08628
Координати сміттєзвалища: 50.17992, 30.259611
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

заплавний луг ріки Стугна, Васильківського району, по кадастровій карті: під с/г угіддя та випас тварин. великі купи будівельного сміття, видно, що працювало чимало техніки. будівництво в цій території заборонене.

15.09.2020, 10:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 10:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.09.2020, 12:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.09.2020, 16:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю до Васильківської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь