Звернення № 10569

#10569 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Бережна вулиця, 39А, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.818547405749, 35.245917712891
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Работа по профилактике не даёт не чего прошу вас помочь в проблеме.

15.09.2020, 13:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця