Звернення № 10568

#10568 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Червоний провулок, 3, Шостка, Сумська область, Україна, 41100
Координати сміттєзвалища: 51.871451, 33.528846
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Мусор не вывозят!

15.09.2020, 13:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2020, 14:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні