Звернення № 10566

#10566 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: E471, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.112247, 23.597258
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

ВИКОНАНО

виявлено засмічення в прибережно захисній смузі р. Стрий

15.09.2020, 13:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.09.2020, 14:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.09.2020, 14:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Виконано. Потребує підтвердження Заявника

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

18.09.2020, 14:42 Підтвердження виконання Заявником.

дякую за оперативнісь

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником