Звернення № 10565

#10565 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Заливна вулиця, 37А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.47949209095, 34.899429157376
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище побутових відходів розкинулося на кілька десятків метрів. З кожним днем збільшується і кількість відходів і наблжинність до водойми.

15.09.2020, 13:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:06 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.09.2020, 14:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні