Звернення № 10563

#10563 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Озерне, Чернігівська область, Україна, 17072
Координати сміттєзвалища: 50.834727, 30.986746
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

сміття в лісосмузі біля селища Булахів козелецького району чернігівської області

15.09.2020, 13:07 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:07 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця