Звернення № 10561

#10561 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Київська, 119, Охтирка, Сумська область, Україна, 42700
Координати сміттєзвалища: 50.310522, 34.868928
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Возле контейнеров для мусора устроили настоящую свалку. Причём в таком состоянии это место уже очень давно. А ведь рядом каток для детей.

15.09.2020, 13:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2020, 14:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні