Звернення № 10560

#10560 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Р06, Миколаївська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.026864133824, 30.968999862671
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище знаходиться у безпосередній близькості (до 1000м) до території Національного природнього парку ”Бузький Гард”. Вивезезення відходів на звалище є порушенням чинного законодавства України, адже є шкідливим впливом на території та об’єкти національних природних парків, що є злочином.

6 вересня 2020 року о 19:30 на сміттєзвалищі був зафіксований громадянин, що на вантажному транспорті з номерами 38480ВЕ здійснював вивіз та викидання відходів на звалище. У відповідь на звернення щодо незаконності його дій, громадянин надав оплачену квитанцію на вивіз відходів, на якій стояв підпис головного бухгалтеру Миївської сільської ради, а також відповідно печатка сільської ради. Фото підтвердження надається.

Організатори, виконавці та посадові особи, що сприяють незаконному вивезенню відходів, повинні бути притягнутими до відповідальності за статтями 82 КУпАП та ст. 52 КУпАП.

15.09.2020, 13:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2020, 09:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні