Звернення № 10559

#10559 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Калинова вулиця, Літки, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.6851, 30.7545
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Свалка в лісі

15.09.2020, 13:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.09.2020, 13:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.09.2020, 08:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації направив звернення за належністю до Броварської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь