Звернення № 10558

#10558 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Соборна вулиця, Широке, Дніпропетровська область, Україна, 53701
Координати сміттєзвалища: 47.676947, 33.258727
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище за зупинкою громадського транспорту майже в центрі селищя. По вул Соборна. На проти будинку #167.

15.09.2020, 13:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.09.2020, 14:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні