Звернення № 10557

#10557 створено 15 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Е95, Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.455251, 30.320341
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Поруч із трасою Е95 знаходиться стихійне сміттєзвалище

15.09.2020, 13:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.09.2020, 13:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця