Звернення № 10554

#10554 створено 11 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Арочна, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69061
Координати сміттєзвалища: 47.840279, 35.166085
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Жовтня 2020

В РОБОТІ

мусор строитьельние отходи

11.09.2020, 11:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.09.2020, 11:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця