Звернення № 10551

#10551 створено 10 Вересня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: 250A, Салтівське шосе, 250А, Харків, Харківська область, Україна, 61000
Координати сміттєзвалища: 49.986858402905, 36.355991363525
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

У зазначеному місці, працівники ОЖК Сфера влаштували звалище великого будівельного і побутового сміття, гілок, листя і т.п. Так само регулярно, в нічний час доби, спалюють це сміття, доводиться викликати пожежні бригади. Зауваження та скарги ігноруються.

10.09.2020, 13:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.09.2020, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.09.2020, 10:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

З Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України до Департаменту захисту довкілля та природокористування Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) надійшло Ваше звернення щодо утворення несанкціонованого сміттєзвалища.
Ваше звернення не відповідає ст. 8 Закону України «Про звернення громадян», у зв'язку з чим у Департаменту відсутні правові підстави для його розгляду.
У разі надходження звернення, яке буде відповідати Закону України «Про звернення громадян», Департаментом буде вжито заходи відповідно до чинного законодавства

Статус: Надано відповідь