Звернення № 10544

#10544 створено 10 Вересня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Теліжинці, Київська обл., Україна, 09822
Координати сміттєзвалища: 49.33240650295, 29.583782085347
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище у с. Теліжинці, яке знаходиться в безпосередній близькості до р. Роська.

10.09.2020, 13:34 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 15:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.09.2020, 16:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації направив звернення за належністю до Тетіївської районної державної адміністрації Київської області (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь