Звернення № 10524

#10524 створено 10 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Дубрівська, 30, Старі Петрівці, Київська обл., Україна, 07353
Координати сміттєзвалища: 50.643357266673, 30.399827063084
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Около леса находится огромное количество мусора. В самом лесу так же все завалено мусором, который туда вывозят системно.

10.09.2020, 13:41 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:42 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 15:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.09.2020, 16:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації направив звернення за належністю до Вишгородської районної державної адміністрації Київської області (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.09.2020, 12:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь від Вишгородської районної державної адміністрації (копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь