Звернення № 10484

#10484 створено 7 Вересня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: 9-а лінія, 2a, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.538310779868, 30.258721746504
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Жовтня 2020

В РОБОТІ

МУСОРКА ВОЗЛЕ ЭКОПУНКТА

07.09.2020, 13:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.09.2020, 13:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.09.2020, 10:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА звернувся до Ірпінської міської ради Київської області щодо вжиття відповідних заходів реагування та ліквідації сміттєзвалища (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь