Звернення № 10481

#10481 створено 7 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.701720124961, 30.591754675042
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Жовтня 2020

В РОБОТІ

кадастровий номер- 3221885600:34:213:0008.
мусор - пластик.
давность свалки - 2-й год.
обьем мусора - до 4-5 кубов.

07.09.2020, 13:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.09.2020, 13:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 10:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.09.2020, 15:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів КОДА направив звернення за належністю до Вишгородської районної державної адміністрації (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.09.2020, 12:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь від Вишгородської районної державної адміністрації (копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь