Звернення № 10461

#10461 створено 10 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.796454, 30.337742
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Доброго дня! Своє звернення пишу вдруге. 9 місяців назад я вказав проблемне місце де існує сміттєзвалище . По незрозумілим причинам за весь цей час, а це майже рік нічого не змінилося. Ніхто нічого не прибрав, а сміття продовжують звозити в це місце. Чому влада не працює?

10.09.2020, 13:46 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 14:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.09.2020, 16:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації направив звернення за належністю до Вишгородської районної державної адміністрації Київської області (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь

28.09.2020, 12:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Надана відповідь від Вишгородської районної державної адміністрації (копія листа додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь