Звернення № 10455

#10455 створено 10 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.66159, 33.24577
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище біля бетонної дороги на початку спуску гори яка веде на с. Радевичево з стороны мосту. На перехресті вїзду до колишнього взрыв. прму. Народна назва (Пороховий склад.)

10.09.2020, 13:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 15:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні