Звернення № 10451

#10451 створено 10 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Широке, Дніпропетровська область, Україна, 53701
Координати сміттєзвалища: 47.667417, 33.245401
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Сміттєзвалище на кінці вулиці Степова. Біля лісу першої дільниці.

10.09.2020, 13:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 15:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.10.2020, 13:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Добрий день, Вадиме Анатолійовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника