Звернення № 10441

#10441 створено 10 Вересня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Генерала Батюка, 56, Слов'янськ, Донецька область, Україна, 84100
Координати сміттєзвалища: 48.854486893763, 37.55772292614
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Повідомляю, що за адресою: Донецька обл, м. Слов’янськ, вул. Г. Батюка, буд. 54 розташоване сміттєзвалище яке виникло внаслідок(можливо) ремонта даху будинка. Вказане будівельне сміття знаходиться за адресою більш ніж два тижні. Прошу надати допомогу у вирішенні цього питання.

10.09.2020, 13:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.09.2020, 08:44 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.09.2020, 08:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 статті 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення було надіслано за належністю до виконавчого комітету Слов’янської міської ради для розгляду та відповідного реагування. Про результати розгляду звернення Вас буде поінформовано виконавчим комітетом Слов’янської міської ради у встановлений законодавством термін.


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.09.2020, 16:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Інформація Слов'янської міської ради про ліквідацію несанкціонованого сміттєзвалища додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника