Звернення № 10433

#10433 створено 10 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.503705812412, 30.152652297329
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

В селі Михайлівка-Рубежівка знаходиться смітьєзвалище, яке закопують в землю. Весною закопали смітя з інфікованої лікарні.

10.09.2020, 13:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 13:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 14:56 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.09.2020, 16:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації направив звернення за належністю до Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь