Звернення № 10421

#10421 створено 10 Вересня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Стежка, Вишгород, Київська обл., Україна, 07301
Координати сміттєзвалища: 50.582, 30.470812
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2020

В РОБОТІ

Ліс біля дачного масиву засмічується місцевими.

10.09.2020, 14:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2020, 14:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2020, 14:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.09.2020, 16:36 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації направив звернення за належністю до Вишгородської міської ради Київської області (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь