Звернення № 10395

#10395 створено 26 Серпня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Лермонтова, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.87275, 35.408155
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Вересня 2020

НЕ ВИКОНАНО

улица бытового мусора возле черешневый садов

26.08.2020, 09:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.08.2020, 09:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

26.09.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено